FASCIQ Tape Remover spray (200 ml)
11,95
Voor 21:00 besteld, morgen in huis.
De voordelen van All4Fysio
Uitstekend
4,49/5 ·
10.244 beoordelingen
- Gratis omruilen
- Altijd up-to-date voorraadinformatie
Plus- en minpunten
- Verwijdert kinesiologietape snel, mild en zonder onnodig trekken
- Eenvoudig in gebruik en hoeft slechts één minuut in te trekken
- Ook geschikt voor een gevoelige of behaarde huid
- Laat geen lijmresten achter en wordt geleverd in een sprayflacon van 200 ml
Vraag me alles over dit product.
Onze slimme assistent Artie helpt je direct!
Productinformatie
Met de FASCIQ Tape Remover Spray verwijder je kinesiologietape snel, eenvoudig en op een huidvriendelijke manier. De milde formule helpt de kleeflaag los te maken, zodat je de tape voorzichtig kunt verwijderen zonder onnodig trekken aan de huid.
Spray het product rechtstreeks op de aangebrachte tape en laat het ongeveer één minuut intrekken. Verwijder de tape vervolgens langzaam en voorzichtig. De spray prikt niet, werkt ook goed op een behaarde huid en helpt voorkomen dat er vervelende lijmresten achterblijven.
De Tape Remover Spray wordt geleverd in een handige flacon van 200 ml met een pompsysteem zonder aerosolen. Daarmee is de spray praktisch voor thuisgebruik, onderweg en in de behandelpraktijk.
Specificaties
| Artikelnummer | 06-47-0139-00 |
|---|---|
| Merk | FASCIQ |
| Product type | Remover Spray |
Vragen van klanten
FASCIQ Tape Remover spray (200 ml)
11,95