Sana Vingerpleisters elastisch - 14 stuks
-
Uitstekend 4.5 / 5 (7669 beoordelingen)
- Gratis omruilen
- Altijd up-to-date voorraadinformatie
- + Speciaal gevormd voor vingers, vingertoppen en knokkels
- + Elastisch materiaal blijft goed zitten tijdens beweging
- + Extra dik wondkussen biedt bescherming en comfort
- + Assortiment vormen maakt kiezen per vingerwond makkelijker
Product informatie
De Sana Elastische Vingerpleisters Assorti zijn speciaal ontworpen voor het afdekken van oppervlakkige wonden aan vingers en handen. De pleisters zijn elastisch en flexibel, waardoor ze goed blijven zitten tijdens beweging en dagelijks gebruik.
De pleisters zijn voorzien van een extra dik wondkussen dat optimale bescherming en comfort biedt. Dankzij het assortiment aan vormen is er altijd een geschikte pleister beschikbaar: lange strips voor vingers, een vlindervorm voor vingertoppen en een H-vorm voor knokkels. Hierdoor sluiten de pleisters goed aan op verschillende delen van de hand.
Voor gebruik dient de wond eerst zorgvuldig te worden gereinigd en gedroogd. Breng vervolgens de juiste pleister aan en druk deze voorzichtig aan voor een goede hechting. Vervang de pleister dagelijks of wanneer deze vuil of nat wordt. De verpakking bevat 14 elastische vingerpleisters in verschillende vormen, ideaal voor iedere EHBO-set.
Specificaties
| Artikelnummer | 06-59-1788-00 |
|---|---|
| Verpakkingsvorm | Per Doos (14 stuks) |
| Categorie | Pleisters |
| Merk | Sana |
| Type pleister | Wondpleisters |
| Materiaal | Elastisch |
Vragen van klanten
Staat je vraag er niet bij?
Onze slimme assistent Artie helpt je direct!