QuickFix Navulling waterafstotende pleisters

7,95

check Levertijd 2-3 werkdagen

Koop meer en bespaar

8% korting

12% korting

16% korting

De voordelen van All4Fysio

4,50/5 · 9.515 beoordelingen
  • Voor zondag 19:00u besteld, maandag in huis
  • Gratis omruilen
  • Altijd up-to-date voorraadinformatie

Plus- en minpunten

  • plus Waterafstotend PE-materiaal is geschikt voor vochtige werkomgevingen
  • plus Beschermt kleine snij- en schaafwonden tijdens dagelijkse werkzaamheden
  • plus Ademend materiaal draagt comfortabel op de huid
  • plus Past als navulling in de QuickFix pleisterdispenser
  • minus Alleen bedoeld als navulling voor QuickFix-dispenser

Vraag me alles over dit product.

Onze slimme assistent Artie helpt je direct!

Productinformatie

De QuickFix Navulling Waterafstotende Pleisters is een praktische navulling voor de QuickFix pleisterdispenser. Deze pleisters zijn speciaal ontworpen voor werkomgevingen met een hoge luchtvochtigheid, waar extra bescherming tegen vocht gewenst is.

De pleisters zijn gemaakt van een beschermend PE-materiaal dat waterafstotend is en tegelijkertijd de huid laat ademen. Hierdoor blijven ze comfortabel zitten en bieden ze betrouwbare bescherming bij kleine snij- en schaafwonden tijdens dagelijkse werkzaamheden.

De navulling bevat 45 waterafstotende pleisters met een afmeting van 72 x 25 mm. De navulling is geschikt voor gebruik in de QuickFix pleisterdispenser en maakt het eenvoudig om de dispenser snel weer aan te vullen.

Specificaties

Artikelnummer 06-59-1778-00
Verpakkingsvorm Per Doos (45 stuks)
Merk Plum
Type pleister Navullingen
Materiaal Waterafstotend

Vragen van klanten

message-circle
Nog geen vragen

Er zijn nog geen vragen van klanten over dit product. Heb jij een vraag? Onze assistent Artie helpt je direct verder.

7,95