QuickFix Pleisterdispenser met vingerpleisters

Levertijd 2-3 werkdagen

De voordelen van All4Fysio
  • check
    Voor donderdag 21:00u besteld, vrijdag in huis
  • check
    Uitstekend
  • check Gratis omruilen
  • check Altijd up-to-date voorraadinformatie
  • + Geeft snel toegang tot pleisters voor vingers en knokkels
  • + Extra lange elastische pleisters blijven stevig zitten rond vingers en gewrichten
  • + Dispenser is geschikt voor twee navullingen
  • + Ondersteunt snelle verzorging van kleine werkplekverwondingen
  • Inhoud moet na verbruik worden aangevuld met passende QuickFix-navullingen

Product informatie

De QuickFix Pleisterdispenser met vingerpleisters is een praktische oplossing voor het snel behandelen van verwondingen aan vingers en knokkels. De dispenser zorgt ervoor dat pleisters altijd direct beschikbaar zijn, waardoor snel kan worden gehandeld bij kleine snij- en schaafwonden op de werkplek.

De dispenser is geschikt voor twee navullingen en gevuld met Elastic Long pleisters. Deze extra lange, elastische pleisters zijn speciaal ontworpen voor vingers en gewrichten, zodat ze stevig blijven zitten en voldoende bewegingsvrijheid bieden tijdens werkzaamheden.

De set wordt geleverd met twee navullingen van elk 30 Elastic Long vingerpleisters. Hierdoor is de dispenser direct klaar voor gebruik en vormt deze een praktische aanvulling op de EHBO-uitrusting in werkplaatsen, magazijnen en andere professionele omgevingen.

Specificaties

Artikelnummer 06-59-1772-00
Categorie Pleisters
Merk Plum
Type pleister Pleisterautomaten
Materiaal Elastisch

Vragen van klanten

Geen vragen van klanten gevonden.

Staat je vraag er niet bij?

Onze slimme assistent Artie helpt je direct!