Salvequick 6036 navulling Plasticpleisters 45 stuks

Levertijd 2-3 werkdagen

De voordelen van All4Fysio
  • check
    Voor maandag 21:00u besteld, dinsdag in huis
  • check
    Uitstekend
  • check Gratis omruilen
  • check Altijd up-to-date voorraadinformatie

Product informatie

De Salvequick 6036 Navulling Plasticpleisters (45 stuks) is een praktische navulling voor de Salvequick pleisterdispenser. Deze hoogwaardige pleisters zijn waterafstotend en geschikt voor het snel behandelen van kleine snij- en schaafwonden op de werkplek.

De pleisters zijn getest op allergieën en ontworpen voor comfortabel en eenvoudig gebruik. Dankzij het flexibele materiaal zijn ze gemakkelijk aan te brengen en blijven ze goed op hun plaats zitten tijdens dagelijkse werkzaamheden. De navulling is speciaal ontwikkeld voor gebruik in de Salvequick pleisterdispenser, zodat pleisters hygiënisch en snel beschikbaar zijn.

De verpakking bevat 45 plastic pleisters in twee formaten: 27 pleisters van 72 x 19 mm en 18 pleisters van 72 x 25 mm. Reinig de wond voor gebruik, controleer of deze niet ontstoken is en vervang de pleister dagelijks voor een goede wondverzorging.

Specificaties

Artikelnummer 06-59-1768-00
Categorie Pleisters
Merk Cederroth

Vragen van klanten

Geen vragen van klanten gevonden.