Sana Hechtpleister sensitive 5m × 2,5 cm
-
Uitstekend 4.5 / 5 (7672 beoordelingen)
- Gratis omruilen
- Altijd up-to-date voorraadinformatie
- + Fixeert kompressen en verbanden op een comfortabele manier
- + Latexvrije kleefstof is geschikt voor de gevoelige huid
- + Zacht en ademend materiaal blijft prettig zitten
- + Flexibele rol kan op de gewenste lengte worden afgeknipt
- − Moet voor gebruik op de juiste lengte worden gebracht
Product informatie
De Sana Hechtpleister Sensitive 5 m x 2,5 cm is geschikt voor het veilig en comfortabel fixeren van kompressen en verbanden. De pleister is speciaal ontwikkeld voor de gevoelige huid en biedt betrouwbare hechting zonder irritatie.
De hechtpleister is voorzien van een latexvrije kleefstof en is zacht en ademend, waardoor hij comfortabel blijft zitten, ook bij langdurig gebruik. Dankzij het flexibele materiaal kan de pleister eenvoudig worden aangebracht en aangepast aan verschillende lichaamsdelen.
De pleister heeft een afmeting van 2,5 x 500 cm en kan eenvoudig met de hand worden afgescheurd, waardoor er geen schaar nodig is. De Sana hechtpleister sensitive is ideaal voor gebruik in EHBO-sets, wondverzorging en medische toepassingen.
Specificaties
| Artikelnummer | 06-59-1792-00 |
|---|---|
| Verpakkingsvorm | Per Doos (1 rol) |
| Categorie | Pleisters |
| Merk | Sana |
| Type pleister | Hechtpleisters |
Vragen van klanten
Staat je vraag er niet bij?
Onze slimme assistent Artie helpt je direct!