Sana Likdoornpleister (salicylzuur) - 10 stuks
-
Uitstekend 4.5 / 5 (7672 beoordelingen)
- Gratis omruilen
- Altijd up-to-date voorraadinformatie
- + Salicylzuur helpt de eeltlaag van de likdoorn geleidelijk te verweken
- + Kussenvormige ring vermindert druk op de pijnlijke plek
- + Helpt pijn en irritatie tijdens lopen te verlichten
- + Set met 10 pleisters voor gerichte behandeling van likdoorns
Product informatie
De Sana Likdoornpleisters met salicylzuur helpen bij het effectief behandelen en verwijderen van likdoorns. De pleister bevat de werkzame stof salicylzuur, die de eeltlaag van de likdoorn geleidelijk verweekt zodat deze makkelijker kan worden verwijderd of vanzelf loslaat.
De pleisters zijn voorzien van een kussenvormige beschermring die de druk op de likdoorn vermindert en direct verlichting van pijn en irritatie geeft. Hierdoor wordt het lopen comfortabeler terwijl de pleister zijn werking doet.
De pleisters zijn waterafstotend en voorzien van een hypoallergene, latexvrije acrylkleefstof voor een goede en huidvriendelijke hechting. De verpakking bevat 10 likdoornpleisters met een afmeting van 19 x 72 mm.
Specificaties
| Artikelnummer | 06-59-1796-00 |
|---|---|
| Verpakkingsvorm | Per Doos (10 stuks) |
| Categorie | Pleisters |
| Merk | Sana |
| Type pleister | Likdoorn pleisters |
Vragen van klanten
Staat je vraag er niet bij?
Onze slimme assistent Artie helpt je direct!